Nabór kandydatów na stanowisko: Gospodarza Nieruchomości  Email
Czwartek, 28 Luty 2019 12:05

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Dwór” we Wrocławiu ul. Zemska 35, 54-438 Wrocław, ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: Gospodarza nieruchomości.

Praca na cały etat na nieruchomości 13 – Zemska 18-24 + teren przy SM

Wynagrodzenie  miesięczne 2 600 zł. brutto.

Wymagania: wykształcenie zawodowe.

Zakres obowiązków: m.in. codzienne zamiatanie, zbieranie, grabienie, usuwanie nieczystości na terenie nieruchomości w miejscach takich jak: schody zewnętrzne przy bramach, ciągi pieszo-jezdne, zatoki postojowe, place zabaw, boiska, piaskownice, sprzątanie trawników z różnych zanieczyszczeń (papiery, odpady domowe, butelki, kartony itp.), sprzątanie komór zsypowych, pielęgnacja i konserwacja terenów zielonych, doręczanie do lokatorów lub euro-skrzynek wszelkiej korespondencji od Pracodawcy, przygotowanie pomieszczeń ogólnego użytku na okres zimowy poprzez właściwe zabezpieczenie okien i drzwi, odśnieżanie w okresie zimowym i inne.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (cv) wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Informacja - pok. 101, tel. (71) 356-48-08, pok. 04, tel. 71 356-48-23

Powered by Adwizard